HU Víkendománie

Karrier

Milyen munkahelyi környezet vár Rád nálunk?

Számunkra a legfontosabb, hogy vásárlóink elégedettek legyenek és örömmel térjenek vissza hozzánk. Cégünk és hírnevünk nemcsak a vevők visszajelzéseiből és az eladott termékek száma által növekszik, hanem munkatársaink miatt is. Elkötelezettek vagyunk, hisszük, hogy csak úgy nőhetünk még nagyobbra, ha maximális lelkesedéssel, erőn felüli dinamizmussal kezdünk el minden napot és ötleteink által folyamatosan jobbá válhatunk. Tudjuk, hogy semmi sem lehetetlen és magas célokat tűzünk ki magunknak.

Ha Te is szeretnél egy ilyen csapathoz tartozni, várjuk önéletrajzodat az általad megpályázni kívánt pozíció nevével. Kérjük, leveledben a fizetési igényed tüntesd fel. Ha jelenleg nem találsz olyan pozíciót, ami szimpatikus lenne számodra, látogass vissza később, hiszen folyamatosan nyitunk új pozíciókat.

Hogyan történik a kiválasztás?

Miután megkaptuk az önéletrajzod, a lehető legrövidebb időn belül átnézzük. Amennyiben megfelelsz az pozíció követelményeinek, első körben a HR-es munkatársunk telefonon felveszi veled a kapcsolatot. A telefonos interjú során átbeszélitek a legfontosabb részeket az önéletrajzodból és Te is felteheted a kérdéseidet. Ezután sor kerülhet a személyes interjú időpontjának egyeztetésére. A HR-es interjú után sor kerül egy szakmai interjúra, ami már a leendő közvetlen vezetőddel történik. Amennyiben részedről és részünkről is kölcsönös az együttműködés, már csak a papírmunka van hátra és ezután izgatottan várjuk, hogy elkezdhessünk együtt dolgozni.

Hol van a munkavégzés helye?

Irodáink és raktáraink tömegközlekedéssel könnyen megközelíthetőek. Ha raktári pozícióra jelentkezel, akkor a 22. kerület, Campona utca 1. szám alatt fogsz dolgozni. Ha gyakornoki programunk, sales pozíció, ügyfélszolgálat vagy egyéb irodai állásajánlatunk iránt érdeklődsz, akkor a 13. kerületi Váci út 99. szám alatt található irodánk lesz a munkavégzés helye.

Hogyan tudsz jelentkezni?

Ha érdekesnek találsz bennünket és szeretnél a csapatunkhoz csatlakozni, úgy küldd el fényképes önéletrajzodat a hr@mall.hu e-mail címre! Fontos, hogy a tárgyban tüntesd fel annak a pozíciónak a nevét, amire jelentkezni szeretnél. Amennyiben önéletrajzod alapján megfelelsz a pozíció elvárásainkat, úgy felvesszük veled a kapcsolatot! Reméljük, hamarosan találkozunk személyesen is!

Csatlakozz hozzánk! Jelenleg nyitott pozícióink:

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

Napi 6 órás munkaidővel pénzügyi asszisztenst keresünk budapesti csapatunkba!

Szeretnénk hallani rólad, ha:

  • legalább középiskolai (akár pénzügyi) végzettséggel rendelkezel,
  • angol nyelven magabiztosan kommunikálsz,
  • stabil MS Office és akár SAP felhasználói ismeretekkel bírsz,
  • különösen jó érzéked van a számokhoz, adminisztrációhoz és precíz vagy,
  • nem szeretnél egy értelmetlen feladatokkal teli pozíciót.

Főbb feladatok ebben a pozícióban:

  • vevői folyószámlák kezelése, egyenlegek rendezése,
  • futárcégeink folyószámláinak kezelése, egyenlegek rendezése,
  • ezen futárcégekkel való kapcsolattartás,
  • kárszámlák elkészítése,
  • folyamatos kapcsolattartás az SSC-vel (Shared Service Center),
  • havi zárási folyamatokban való aktív részvétel,
  • adminisztráció precíz elvégzése.

Ezekre mindenképp szükséged lesz:

  • aktív angol nyelvtudás,
  • határozott kommunikációs készség,
  • tanulásra, fejlődésre való hajlandóság,
  • magabiztosság az önálló feladatok elvégzéséhez.

Ezt várhatod, ha csatlakozol a csapathoz:

  • határozatlan idejű munkaszerződést,
  • fiatalos, segítőkész társaságot,
  • versenyképes fizetést és juttatásokat,
  • fejlődési és előrelépési lehetőségeket,
  • piacvezető, folyamatosan fejlődő, nemzetközi szervezeti hátteret.

Munkavégzés helye:

  • MALL.HU HQ - 1139 Budapest, Váci út 99. Balance Building Irodaház

Érdekesnek hangzik? Akkor jelentkezz mihamarabb!

Küldd el fényképes önéletrajzodat bruttó bérigényed megjelölésével a hr@mall.hu e-mail címre! Reméljük, hamarosan találkozunk személyesen is!

SALES MANAGER

Junior és Senior értékesítési menedzsereket keresünk bővülő budapesti csapatunkba! A pozíció magában foglalja a hazai üzleti partnereinkkel való kapcsolattartást, valamint a prágai és pozsonyi csapatokkal való szoros együttműködést.

  • jól ismered az eCommerce világát vagy az FMCG szektorban már tapasztalatot szereztél,
  • nagyszerűen és könnyedén kommunikálsz magyarul és angolul,
  • tudsz és szeretsz pörgős környezetben dolgozni,
  • változtatni szeretnél és megosztanád az ötleteidet,
  • különösen jó érzéked van a részletekhez és precíz vagy,
  • nem szeretnél egy unalmas pozíciót értelmetlen telefonhívásokkal, e-mailekkel.

  • sales tervezési és kampánykezelési folyamatokban való részvétel,
  • partnerekkel való kapcsolattartás,
  • együttműködés a külföldi csapatainkkal,
  • riportok, beszámolók készítése,

  • folyékony/anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás,
  • határozott kommunikációs és kapcsolatépítő készség,
  • magabiztos szervezőkészség,
  • rugalmas hozzáállás és jó probléma megoldó készség.

Küldd el fényképes önéletrajzodat a hr@mall.hu e-mail címre! Reméljük, hamarosan találkozunk személyesen is!